50. Yılımız 50. Yılımızı Kutluyoruz.
GM
Asistan
Asistan

Göreme Melamin

1972 Yılından beri kaliteli hizmet anlayışı…

1972 yılında melamin üretimine başlayan Göreme sürekli kendini yenileyen ve geliştiren sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. 3000 m2 alan kurulu tesislerde son teknoloji ve modern makinalarda üretim yapmaktadır.

Göreme ürettiği ürünlerin, gıda ile temas etmesi bilinciyle hijyen kurallarını ve kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur. Göreme profesyonel üretim ve satış ekibi ile daima yurtiçi ve yurtdışı müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Bilgi Güvenliği Politikamız Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişte edindiğimiz tecrübeler, bugün şirket politikalarımız oldu.

MİSYONUMUZ

Çağın gereksinimlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek, uzman ve güvenilir kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak, inovatif ve creatif düşünceden ayrılmadan kullandığımız teknolojiyi ve üretimi arttırmak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti, sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet ve ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak. Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve onlara güven duymak. Memnuniyeti devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

DEĞERLERİMİZ

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.

Kapsamlı Koleksiyonlar

Göz alıcı detayları ile tabak, kase ve daha birçok ürünümüzün yer aldığı kapsamlı koleksiyonlarımızı inceleyin ve size en uygun olanını seçin.

Ürünlerimiz ve Ekipmanlarımız Hakkında Bilgi Alın

Göreme ekipmanları ve ürünleri arasında seçim yapmak ve bilgi almak için Göreme Asistan'a danışın!

GM Asistan'a Danış
Yukarı